האח הגדול 5 מחממים מנועים

אפריל 27, 2013 מאת: admin

בצעדי ענק אנחנו מתקרבים לתאריך המיוחל 5.5.13 – עליית העונה של האח הגדול 5. האח הגדול  תוכנית הריאליטי, שהעבר מלמד כי עתידה להופיע בכל סלון ומכשיר נייד בישראל. כעת מוצאי שבת, התאריך 27.4.13 ובערב יום ראשון הבא כולנו נהיה מול מסך המחשב, הטלווזייה או כל מקום בו ניתן לראות את שידורי ערוץ קשת, ונוכל לצפות בהתרגשות רבה בשידור של פתיחת העונה החמישית של התוכנית שכולם מדברים עליה, האח הגדול.

האח הגדול 5 שבוע הבא זה קורה – אז מי נכנס יודעים?

כפי שציינו בפוסט האחרון, בעונה זו שומרים על סודיות רבה, בכל הקשור לתכני העונה הקרבה ובאה. אם בעבר הצליח לזלוג מידע רב אודות משתתפים, הפעם בהפקה שומרים על העיניינים (וכנראה מצליחים) ומרחיקים מדליפים. למעט דייר אחד ששמו הודלף באופן מסתורי ודיבורים על  דוגמנית מפורסמת, ההפקה שומרת על כל פיסת מידע כאילו היתה כחלק מסודות אטום המדינה…

אז השמועות אומרות כי היו מגעים עם הרב אבי זרקי לגבי כניסה אפשרית לבית האח הגדול 5, אך הדבר בגדר שמועות בלבד אנו מזכירים. אך בכל זאת, כן כן, אוזניכם שומעות נכון, כנראה שבפעם הראשונה (אם יש אמת בדבר), לאחר ארבע עונות מוצלחות של האח הגדול, יכנס לבית האח הגדול דייר חרדי. צוות לא.את! נשאר עם פה פעור!!! את צוות לא.את! מעניין בעיקר איך יבלה הדייר לצד דוגמנית מפורסמת, ונשים נוספות שמנעימות את זמנן הפנוי (שיש בשפע) בבגדי ים בלבד בבריכת בית האח המרושת בכחמישים מצלמות המשדרות בלייב 24 שעות לכל בית בישראל.

בנוסף לדייר ששמו מוזכר בכל אתר בידור, הרב אבי זרקי, ישנן גם שמועות על דוגמנית *מפורסמת* שכולנו מכירים, אשר עושה דרכה לבית האח הגדול 5, אך בואו נהיה מעט סבלנים, העונה כבר מעבר לפינה, ועוד מספר ימים נדע הכל. בינתיים הסקרנים שבינינו, יכולים להיכנס לסרטון מטה, ולנחש מי תהיה הדוגמנית המפורסמת שהיתה בכותרות בשנה האחרונה, זאת בזכות בן זוגה המפורסם שממנו נפרדה. מי תנסה למשוך את 15 דקות התהילה שלה בתוך הבית המפורסם במדינה?!

מוזמנים לנחש בתגובות ולשתף אותנו!

תשאירו תגובה!

תגובות

הוספת תגובה