בן האש ובת המים מקדש הקרח

ספטמבר 21, 2012 מאת: admin

מוכנים לפרק נוסף בעלילות בן האש ובת המים בצמד הבלתי מנוצח הכי חמוד ברשת?! עברתם את כל המקדשים ואתם כבר מוכנים להרפתקה קפואה בתוך מקדש הקרח המפותל?! קדימה! בן האש ובת המים הגיעו למקדש הקרח לאחר שעברו את כל המכשולים, ההפתעות, הגשרים והבריכות במסלולים המורכבים בתוך מקדש בלב היער וכן מקדש האור כעת אתם עומדים בתחילתה של הרפתקה עם הצמד כאשר העלילה הולכת ומסתבכת… בנוסף למכשולים קלים לצד קשים, עליכם לעבור שפע של משימות במקדש הקרח שכשמו כן הוא, מקדש קפוא ומנוכר. האם תוכלו לעמוד גם בהרפתקה שכזו? בטוח!

בן האש ובת המים

בן האש ובת המים

מקדש הקרח – מה מצפה לצמד האש והמים
אם אתם כאן יש להניח שעברתם כבר במקדשים השונים שמציעה סדרת המשחקים של בן האש ובת המים. עברתם את מקדש בלב היער אפילו פעמיים! ובין לבין בטוח יצא לכם לעבור גם במסלוליו של מקדש האור כאן מגיע המשחק הרביעי בסדרת משחקים מעולה (!). משחק שכל עלילתו היא בתוך מקדש של קרח. האתגר הופך למסורבל וקשה יותר, כך גם המשימות והמכשולים, המשיכו לאסוף יהלומים, לקפץ מעל בריכות, כמובן מבלי חלילה לטעות, לטפס על סולמות, לעלות במעליות, לעבור דוקרנים ועוד שפע של מכשולים שמצפים ומחכים לכם במשחק בן האש ובת המים מקדש הקרח. גם במשחק הזה מקשי המשחק נשארים זהים כמו במשחקים הקודמים בסדרה, בן האש ישחק עם מקשי החצים בעוד שבת המים תשחק עם המקשים WASD. צאו להרפתקה שאנו מבטיחים לכם בה רק הנאה!

בן האש ובת המים – הסוף?
למי מכם שתוהים האם זהו המשחק האחרון בסדרה, אנו שמחים לבשר שכלל לא. אמנם סדרת המשחקים הרשמית מסתיימת במשחק שלפניכם, אבל (!) מפתחי משחקים מסביב העולם מזמן הבינו שהמשחק אהוב בקרב כל השחקנים כולם, לכן עמלו, ישבו, וייצרו עבורכם משחקים נוספים עם הצמד שתוכלו להמשיך וליהנות מהרפתקאות עם בן האש ובת המים עד בלי סוף. נביא לכם בהמשך גם את המשחקים שלא מוגדרים כחלק מסדרת משחקי בן האש ובת המים הרשמית אך עם צמד הדמויות, עם משימות חדשות ואיך לא, אתגר משובח וכייפי גם במשחקים הבאים שלאחר בן האש ובת המים מקדש הקרח. בואו לא נרחיב עוד יותר מידיי, פשוט שחקו, לאחר שתסיימו, אנחנו כבר נפתיע עם משחק חדש! תהנו!

** המשחק עובד תקין בדפדפנים כרום ואקספלורר, בפיירפוקס לעיתים לא תקין.

עדכון: חדש! סיימתם בהצלחה את מבוכיו של מקדש הקרח? משחק חדש, מקדש חדש, עברו למקדש הקריסטל עם בן האש ובת המים בהרקפתקה חדשה!

תשאירו תגובה!

תגובות

הוספת תגובה