בן האש ובת המים 3

ספטמבר 4, 2012 מאת: admin

המשחק בן האש ובת המים 3 מבית Armor Games מגיע אליכם לאחר סיום מסלולי האתגרים של צמד ילדי האש והמים במקדשים מקדש בלב היער ומקדש האור. למשחק השלישי בסדרת משחקים של אש ומים, קפיצות, מעבר מכשולים, טיפוס במעליות ואיסוף יהלומים, אתם מגיעים כבר מוכנים לאתגר הבא בסדרה. משחק בן האש ובת המים מגיעים עם כוחות מחודשים להרפתקה החדשה שממתינה להם מעבר לפינה. את מיקום עלילת המשחק הצמד כבר מכירים מהעבר. המשחק השלישי בסדרה מתרחש בתוך מערות מקדש בלב היער שם הצליחו כבר לשרוד בחלק הראשון של סדרת המשחקים.

בן האש ובת המים

בן האש ובת המים

כבר בתחילת המשחק בן האש ובת המים 3 תוכלו לראות את ההבדל בין המשחק הראשון לנוכחי במסך הפתיחה, בתחילת ההרפתקה. צמד האש והמים מתחילים במשחק השלישי את דרכם במעלה המקדש ולא כפי שנראה במשחק הראשון בתחתית שלו. נכון, מדובר בהרפתקה באותו מקדש, כאמור מקדש בלב היער The Forest Tample אך השלבים לא אותם שלבים, הרמה לא אותה רמה והאתגר הוא לא אותו אתגר. התקדמנו ברמות הקושי ובמכשולים השונים.

אם הגעתם למשחק בן האש ובת המים 3 יש להניח שאתם כבר מכירים את המשחק ואת הלך הרוחות, מי עושה מה ולאיזו מטרה. לטובת השחקנים שהגיעו הישר למשחק השלישי בסדרת המשחקים, מספר מילים להסבר, מכיוון שאין זה אומר שאינם יכולים להבין או לשחק במשחק החם ברשת. המטרה בסדרת משחקי בן האש ובת המים באמצעות שיתוף פעולה להגיע יחדיו מתחילת מסלול לסופו ביחד. בכל סוף שלב נמצאות שתי דלתות, אחת עבור בן האש, שניה עבור בת המים. אם לא תגענה שתי הדמויות ביחד לסופו של כל מסלול לא יוכלו לעבור הצמד את אותו שלב. במהלך השלבים תפגשו מכשולים שונים אותם תצטרכו לעבור ביחד עם הצמד. הכלל הוא – אש ומים לא יכולים להתערבב, פשוט מאוד ויחד עם זאת האתגר כאן הוא גדול! ישנן בריכות לאורך השלבים, בריכות מים, בריכות אש ובריכות ירוקות. לכל אחד מהצמד של בן האש ובת המים מותר לטבול בבריכה המיועדת לו, לאף אחת מהדמויות אסור להיכנס לבריכות הירוקות, הן הורדות את השניים. בדרך אספו יהלומים כל דמות בצבע שלה.

את העיקר אמרנו, צאו לדרך! כדאי לכם לסיים בהצלחה את כל השלבים של המשחק כי בסופו ממתינה לכם הרפתקה נוספת הפעם במקדש הקרח אז שווה לנסות ולעבור את כל השלבים ולסיים את המשחק בעודכם בחיים! תזכורת למקשי המשחק – השחקן בן האש משחק עם מקשי החצים, שחקנית בת המים – משחקים עם המקשים AWD.

למשחקים נוספים בסדרת משחקי בן האש ובת המים -

בן האש ובת המים 1בן האש ובת המים 2 בן האש ובת המים 4

תשאירו תגובה!

תגובות

הוספת תגובה