משחק כדורגל ראשים

אוגוסט 28, 2012 מאת: admin

משחק כדורגל ראשים הוא מסוג המשחקים שאסור לאף אחד לפספס! זה לא באמת חשוב אם אתם אוהבים משחקי כדורגל הוא לא בדיוק מחובבי הז'אנר, משחק כדורגל מסוג זה הוא מעבר למאתרג, הוא גם משעשע מאוד! מתי יצא לכם לאחרונה לשחק כדורגל רק עם ראשים?! במשחק הזה זו כל העלילה. משחק כדורגל ראשים בו יש שחקנים אך כל כולם הם ראשים. אתם משחקים עם הראשים, בועטים איתם ומנצחים איתם! אין כאן רגליים וגם לא ידיים.

כדורגל ראשים

כדורגל ראשים

משחק כדורגל ראשים מתאים לשני שחקנים וגם לשחקן אחד. שחקו איך שנוח לכם, לבד או מול חברים. אם החלטתם לשחק לבד שחקו עם מקשי האותיות AWSD כדי לרוץ ולזוז במשחק, אם בחרתם לשחק עם חבר נוסף זוזו עם מקשי החצים. שחקן בודד בועט עם מקש האות P במשחק עם שני שחקנים השחקן השני בועט עם מקש הרווח.

תחילה בחרו את קבוצת הכדורגל מולה תרצו להתמודד בקרב על המגרש. במשחק קבוצות כדורגל מכל העולם, תוכלו לבחור את הקבוצה שלכם ואת היריבה. בחרתם? יופי! קדימה! עד כמה אתם חושבים שאתם טובים במשחק כדורגל שבו רק הראשים משחקים? טובים? בואו להוכיח לכולם את זה! משחק כדורגל ראשים לאחר שתתמכרו אליו תשמחו וודאי לגלות שיש עוד ענפי ספורט בסדרת משחקים זו. מומלץ להתחיל בכדורגל (כי מניסיון) זה המשחק הכי מטורף! בקרוב נוסיף גם את המשחקים כדורסל ראשים וטניס ראשים שגם הם לא פחות מהנים!

תשאירו תגובה!

תגובות

הוספת תגובה