מגוון של תכנים לצרוך דרך ערוץ הילדים VOD

מאי 22, 2012 מאת: admin

כמעט לכל הורה שחוזר הביתה אחרי יום עבודה ארוך, רואה שהילד שלו צופה בתכנים של ערוץ הילדים VOD. בתור מבוגרים אתם בוודאי תוהים, איך הילדים שלכם רואים שוב ושוב את התכנים של ערוץ הילדים VOD? האם הם לא חוזרים על עצמם? התשובה היא שממש לא – עברו הימים שבהם האופציה היחידה הייתה לראות את התכנים שיש בערוץ הראשון, ואפילו עברו הימים שבהם כל ילד היה יכול לצפות אך ורק בתכנים שהיו משודרים בערוץ הילדים לפי הסדר שלהם. היום בעזרת ערוץ הילדים VOD אפשר לבחור במגוון רחב מאד של תכנים שונים, מסוגים שונים, וכך התכנים אף פעם לא חוזרים על עצמם.

מה מחכה לילדים בתוך ערוץ הילדים VOD?

נכון להיום, בתוך הערוץ יש כל מיני תכנים מגוונים ומעניינים מאד. חלקם אפילו עם ערך חינוכי, וחלקם מספקים בעיקר בידור. אם הילדים שלכם כבר קצת יותר גדולים, ולמעשה גובלים כבר בגיל הנוער (קרי גילאי 12-14), יתכן שסדרה כמו אליפים תהיה אהודה עליהם מאד. אם אתם מכירים את אליפים שלא דרך ערוץ הילדים VOD, הרי שאין בכך מקריות – מדובר בספר המפורסם של הסופרת אסתר שטרייט ורצל, אשר בשנה האחרונה עובד והפך למעשה לדרמה יומית. העובדה שמדובר בספר רחב יריעה הכולל בתוכו עלילות רבות, מאפשרת לערוץ הילדים לארגן הפקה גדולה מאד, הכוללת פרקים רבים, שמשתרעים על פני שנות ההתבגרות של הגיבורים.

מצד שני, ערוץ הילדים VOD מציע גם תכנים מעט יותר בידוריים, שיכולים גם להתאים לגילאים מעט יותר צעירים – לדוגמה הסדרה המצוירת ארתור. מה שמייחד את הסדרה ארתור הוא עובדת היותה אהודה על ילדים בכל הגילאים – ילדים בני 7 אוהבים את הסדרה, ממש כמו שילדים (או למעשה בני נוער) בני 14 אוהבים, משום שהם מבינים גם את הבדיחות היותר שנונות ואת הרפרנסים התרבותיים שמצויים בתוך הסדרה. סדרה זו רצה כבר שנים רבות, ולכן ילדים נכנסים אל ערוץ הילדים VOD, ויכולים לצפות בעשרות הפרקים שמוצעים לצפייה. הדוגמאות שנתנו כאן הן בכוונה שונות והפוכות אחת מהשנייה – אחת הפקת מקור והשנייה הפקה מחו"ל. האחת היא סדרה עם שחקנים בשר ודם, והשנייה מצוירת. האחת מבוססת על קלאסיקה ישראלית, והשנייה כוללת תסריט מקורי. הדבר מראה לכם עד כמה התכנים של ערוץ הילדים VOD הם מגוונים כיום, ומאפשרים לכל ילד למצוא תכנים שאהודים עליו.

אפשר גם להשאיר מול הטלוויזיה

היום התפיסה היא, שבהחלט אפשר להשאיר את הילד בבית, ולתת לו לצפות בתכנים של ערוץ הילדים VOD. אמנם התכנים של ערוץ הילדים VOD הם מגוונים מאד – אך כולם בהחלט ראויים לצפייה. למעשה, רמת ההפקה של הסדרות והתוכניות רק עולה ומשתבחת עם השנים – דווקא מכיוון שיש היום מגוון רב. המפיקים השונים רוצים שהילדים יצפו דווקא בתוכניות שלהם, ולכן לא מזלזלים בהם כקהל יעד, ומבינים שמדובר בקהל אינטליגנטי לא פחות מההורים שלהם – ולכן מציעים תכנים מגוונים ואיכותיים אותם ניתן לראות בלוח שידורים.

vod אז מה רואים היום? הקליקו על התמונה!

תשאירו תגובה!

תגובות

הוספת תגובה