ריצה ספרדית משחקים ונסים מהשור הזועם

אפריל 3, 2012 מאת: admin

ריצה ספרדית אינה ריצתם המהירה של שחקני הכדורגל בליגה הטובה בעולם – הליגה הספרדית. היא גם אינה ריצתו של אלוף הטניס הספרדי, רפאל נדל, על מגרשי הטניס. מדובר באחד ממגון משחקים ברשת משחק פעולה ופעלולים ברשת הוירטואלית. המשחק ריצה ספרדית היא ריצתם של השור הזועם ושל הרץ הנס ממנו. יש שלבים במנוסה ויש בה דרגות. ככל שהרץ משכלל את אופן ההתחמקות שלו מהשור הזועם ומערים עליו, הוא צובר נקודות וניצב בפני אתגר גדול יותר. במגוון משחקים כמו המשחק ריצה ספרדית מתמצים יתרונותיו של המדיום הווירטואלי, שבו אתם מדמים עצמכם נמצאים בזירת קרבות אמתית וחווים את הריגושים שהיא מזמנת למי שנקלעים אליה או בוחרים להימצא בה מרצונם החופשי, כמוכם.

ריצה ספרדית משחקים גם בישראל

בגרסאות משחקים שונות של המשחק העיקרון זהה אבל הפרטים שונים. ריצה ספרדית הוא משחק תחרותי ולפיכך מאתגר ואטרקטיבי. מתקיימות בו תחרות בת חמישה שלבים, כאשר בכל שלב בורחים ממשהו או ממישהו אחר. הטכניקה פשוטה – כמו גם ממשק המשחק: איך רצים? בעזרת המקשים. איך קופצים? באמצעות מקש הרווח. ההצלחה במשחק ריצה ספרדית מותנית במידת השליטה שלכם במקשי המקלדת וביכולת שלכם להגיב במהירות ובזריזות. משחקים כמו ריצה ספרדית מהנים עקב היותם משחקי פלאש מאתגרים וממכרים. באחת מגרסאותיו אתם משחקים ונכנסים לדמותו של אדם שבורח ממדינות העולם השונות. שאלו מי שהתנסו זה מכבר במשחק ותבינו מדוע כה רבים נסחפים בקסמו הפשוט וה…ממכר.

ריצה ספרדית משחקים ולא עוצרים לרגע
בניגוד למגוון משחקים בקטגוריית משחקי חשיבה שבהם איש – או בעל חיים – אינו רודף אחריכם ואינו מאיים עליכם, משחקים שבהם יש לכם זמן לתכנן מהלכים, במשחק הרשת ריצה ספרדית הריצה היא כלי הנשק שלכם במלחמת הקיום. אתם נסים מאימת השור הזועם, המאיים לנעוץ בכם את קרניו. ריצה ספרדית הוא משחק המחייב אתכם להיות דרוכים, ערניים, מהירים וזריזים, להחליט החלטה בשברירי שנייה כי כל היסוס, כל מצמוץ, עלולים לגרום לא רק להפסד אלא גם לסכנה ממשית: שהרי איש אינו רוצה שהשור ישיג אותו. במשחק ריצה ספרדית אתם חווים חוויה חריפה ועצמתית, כזו שמזומנת למי שנחשפים אל המאתגרים המעניינים שישנם בשלל משחקים ברשת. ריצה ספרדית הוא משחק שבנים ובנות ייהנו ממנו במידה שווה, צעירים ומבוגרים. כולם. בילוי נעים!

למעבר למשחק הקליקו

ריצה ספרדית

ריצה ספרדית

אתר משחקים http://www.wegames.co.il כל המשחקים הכי הטובים ברשת!

תשאירו תגובה!

תגובות

מופיע בקטגוריות: משחקים
תגיות: ,

הוספת תגובה