בן האש ובת המים מקדש בלב היער

מרץ 17, 2012 מאת: admin

המשחק בן האש ובת המים הוא משחק רשת פופולארי ביותר כיום, משחק בטכנולוגית פלאש, אשר דורש סבלנות, זריזות ידיים ומחשבה כאחד. רקע המשחק הוא ביער או במקדש האור, שבהם מתנהלים בן האש ובת המים כל דמות בהתאם לצבע שלה. בן האש הוא דמות כתומה, אשר יכול להיכנס לבריכה כתומה וחייב לדלג מעל הבריכה הכחולה. בת המים היא דמות כחולה, שיכולה לטבול בבריכה כחולה, אך עליה לדלג מעל הבריכה אדומה.

ככל שמתקדמים במשחק, מתווספים מכשולים ואתגרים רבים. בין הבריכות תמצאו בריכות ירוקות אשר גם בן האש ובת המים צריכים לדלג מעליהן, אחרת יפסלו ויסתיים המשחק. ניתן לקבוע רמת משחק בהתאם להרגשה ולקצב ההתקדמות ממשחקים קודמים. ככל שמתקדמים בדרגת הקושי, יופיעו על המסך צורות בהתאם.

איך משחקים בן האש ובת המים
אפשר לבחור לשחק את משחק בן האש ובת המים בזוגות, כאשר כל שחקן בוחר את אחת מבין שתי הדמויות. אפשרות נוספת, היא ששחקן אחד, מפעיל את שתי הדמויות במקביל. שתי האפשרויות מהנות כאחת.

כדי להפעיל את בן האש יש להשתמש במקשי החצים ימינה ושמאלה וקופצים עם מקש חץ למעלה.

כדי להפעיל את בת המים יש להשתמש במקשי האותיות A, D וקופצים עם מקש האות W.

על פניו נראה המשחק פשוט להפעלה, אולם ככל שמתקדמים בשלבים של המשחק, מיומנות הדילוג הופכת ליותר מאתגרת, וכמובן יותר קשה.

המלצה: המשחק בן האש ובת המים אינו מתאים לאנשים אשר להם סבלנות קצרה. כדי להצליח יש לנסות שוב ושוב עד שמגלים את היכולת להתמודד עם האתגרים הרבים והשונים שבמשחק.

מה ילדים חושבים על בן האש ובת המים
בשיטוט בין האתרים אשר מציגים את משחק בן האש ובת המים, מתגלה כי מרבית הילדים אוהבים את המשחק. הצבעים, המכשולים והאתגר, הופכים את המשחק למשוכה שאותה ילדים רוצים לעבור, ולראות שהם אכן הצליחו. בפעמים הראשונות בו נחשפים אל משחק בן האש ובת המים כל שרוצים הוא להצליח לדלג בין הבריכות השונות, ולעבור בהצלחה את המכשולים השונים. כדי להצליח בזאת, יש להתחיל את המשחק בכל פעם מחדש, עד שמגלים איך מדגלים מעל הבריכות והמכשולים ועוברים את כל השלבים במשחק בהצלחה.

האתגר שבמשחק גורם להשקיע זמן, מחשבה וריכוז כדי להצליח ולעבור לשלב הבא.

המשחק בן האש ובת המים מפגיש בין ילדים, הורים ועונה להגדרה – בילוי איכותי.

בן האש ובת המים מקדש בלב היער המשחק הראשון בסדרת משחקי אש ומים שחקו ותהנו!

למשחק השני בסדרה בן האש ובת המים מקדש האור הקליקו

 

תשאירו תגובה!

תגובות

תגובות

2 תגוובת על ”בן האש ובת המים מקדש בלב היער“
  1. מאת יונתן:

    וווווווווווווווואוווו אני אוהב כל כך
    :)

  2. מאת בסדר:

    מישחק בסדר

הוספת תגובה