משחקים לילדים

פברואר 18, 2012 מאת: admin

משחקים לילדים ברשת האינטרנט מהווים לא רק חלופה ותחליף למשחקיהם בחוץ אלא בחירה טבעית ומועדפת עבור רבים מהם. משחקי הרשת מציעים עולם ומלואו. יותר מאשר המשחקים במגרשי הספורט ובגני השעשועים, משחקים וירטואליים מאפשרים להביא לידי ביטוי כישורים ויכולות רבים, אשר משחקים מחוץ לבית אינם מאפשרים אותם או אינם מזמנים הזדמנות להפגינם. משחקי הרשת מוצעים כמשחקי תחרות ומשחקי חשיבה, משחקים עם חברים ועם עצמנו בלבד. אפשר לנצח כפי שצפוי להפסיד. אנחנו צפויים לפסילה או לדחייה, כשם שאנחנו צפויים לנחול ניצחונות על יריבים מושבעים ולהביס אויבים מסוכנים. הרשת מאפשרת לנו לחוות קשת רחבה של רגשות וריגושים. אנחנו מרחיבים את הידע ואת ההשכלה בה במידה שאנחנו מעשירים את העולם הפנימי שלנו.

משחקים לכל הגילאים
משחקים רבים מחייבים אותנו להיות דרוכים וערניים, להגיב במהירות, לקבל החלטות תוך כדי תנועה. משחקים רבים מאפשרים לנו לחמול על חלשים ולסייע להם, להכניע אויבים מרים, להתגבר על מכשולים, לנסוק לגבהים, לצלול למעמקים. משחקים רבים פותחים בפנינו שערים גדולים ורחבים אל עולמות של יצורים זרים ומוזרים, מהחלל החיצון, מכשפות ומפלצות ויצורים שספק הולכים על שתיים וספק – על ארבע. לא אחת אנחנו נשאבים אל מערבולות של הרפתקאות ולא מרגישים (או לא רואים, כי אנחנו סגורים ומסוגרים בחדרים) איך השמש שזרחה כשהתחלנו לשחק שוקעת כשאנחנו בעיצומו של משחק. זה יכול לקרות לנו בכל משחק, בכל גיל. משחקים ברשת ממכרים רבים.

משחקים עם ניקוד ובלעדיו
משחקים לילדים ברשת מוצעים באין ספור אתרים בכל הקטגוריות האהובות והמוכרות. חלק ניכר מהמשחקים מכינים את הילדים לעולם האמיתי, בין השאר הודות לפיתוח, חידוד ושיכלול יכולות וכישורים אשר יסייעו להם כשאר ייאלצו להתמודד עם סוגים שונים של אנשים, להתחרות מולם, להתעלות מעליהם, להפיק ולמצות את היתרונות היחסיים שלהם ועוד. אבל משחקים ברשת, לרבות ואולי בעיקר אלא שלא צוברים בהם ניקוד ולא מתוגמלים בהם בבונוסים ובצ'ופרים שונים משחקים מאפשרים לחוות, בפשטות, את יופיו של המשחק באשר הוא, ליהנות ממנו, לבלות בו זמן איכות. משחקים ברשת מציעים לכל הגולשים שפע של עולמות תוכן מעניינים.

משחקים לילדים

משחקים לילדים

תשאירו תגובה!

תגובות

מופיע בקטגוריות: משחקים
תגיות:

הוספת תגובה