הלבשת מפורסמים משחקי הלבשה מובילים

יולי 9, 2011 מאת: admin


מה היא אופנה? עונה מתחלפת של טעם. לאנשים שונים יש טעמים שונים בכל דבר בכלל ובבגדים בפרט. מה שנראה יפה בעיני פלוני עלול להיראות לא יפה כל ועיקר בעיני אלמוני. כאשר אנחנו משחקים במשחקי הלבשת מפורסמים אנחנו יכולים להלבישם על- פי טעמנו; להיות מעצבי אופנה שעל פיהם – על פינו – יישקו דברים. אנחנו יכולים לעטות על גופם של שחקני קולנוע מפורסמים, זמרים, דוגמניות, כוכבי סדרות בטלוויזיה, ספורטאים ידועים ועוד בגדים כאוות נפשנו. הלבשת מפורסמים מעניקה לנו, ולו רק לפרק הזמן שבו אנחנו משחקים במשחקי הלבשה שליטה עליהם. הודות להלבשתם – אנחנו יכולים לאפשר לעצמנו להציץ למלתחתם ולראות אותם באור ובאופן שונה.

הלבשת מפורסמים לפי טעמנו
משחקי ההלבשה ברשת מאפשרים לנו לא רק הלבשת מפורסמים במיטב הבגדים אלא גם לגלח, לספר ולאפר, כלומר – לשלוט על ההופעה החיצונית של המפורסמים. המבחר עשיר. הרשת היא קניון ענק של מוצרים ואפשרויות וגם בתחום הביגוד והאופנה. כאשר אנחנו בוחרים משחק של הלבשת מפורסמים אנחנו יכולים להלביש את בריטני ספירס, את ליאונרדו דה כפריו, את הארי פוטר, את פאריס הילטון, את סקרל ג'והנסון ורבים אחרים. הלבשת מפורסמים נותנת לנו אפשרות להתאמן בהתאמת פריטים, בשילובי צבעים, בבחינת גזרות שונות ועוד. כאשר אנחנו מלבישים ומפשיטים אותם בשעת המשחק איש אינו מגביל אותנו. הראש הפתוח והדמיון היוצר מובילים אותנו אל פתרונו יצירתיים.

הלבשת מפורסמים הגשמת חלום
אחד היתרונות הגלומים במשחקי הלבשת מפורסמים ברשת הוא באפשרות להחליף את הביגוד מעכשיו לעכשיו – און ליין. ניסינו להלביש מפורסם בבגד שאינו הולם אותו? אין בעיה. עדיין לא שילמנו עליו. אפשר להסירו ולהלביש במקומו בגד אחר. המבחר עצום ושום פריט אינו חסר. סביר להניח כי גם אם ננסה להלביש מישהו בבגד שאינו מתאים לו – הוא לא יעקם את האף. הלבשת מפורסמים ברשת נעשית באופן שקט ביותר. רבים עומדים לרשותכם: מרלין מונרו, קייט מוס, טום קרוז, מייקל ג'קסון, אשי סימפסון ועוד רבים ומפורסמים. מי מכם שרוצים להיות בעתיד מעצבי אופנה, יש לכם הזדמנות-פז להתאמן בהתאמת ביגוד על המודלים הכי נחשקים. בהצלחה ובהנאה!

הלבשת מפורסמים

תשאירו תגובה!

תגובות

מופיע בקטגוריות: משחקים
תגיות:

הוספת תגובה